Sac Kapı Kasası Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Kategori : Sac Kapı Kasası Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Fiyat : Sac kapı kasası genellikle kaçış merdivenlerine açılan yangın kapılarında kapının oturması için döşenen bir sistemdir.

Sac Kapı Kasası Nedir? Nerelerde kullanılır?

Sac kapı kasası genellikle kaçış merdivenlerine açılan yangın kapılarında kapının oturması için döşenen bir sistemdir. Dayanıklılığının gücü bakımından tercih edilen bu kasalar pek çok alana da hizmet etmektedir. Gelişen teknoloji ile inşaat sektöründe kullanımı yaygınlaşan bir ürün olmayı sürdürmektedir. Geçmiş döneme bakacak olursak ahşap kasalar kullanılır iken teknolojinin verdiği imkanlarla artık kapılar sac kasalara monte edilmektedir. Gerek estetikliği, gerek maliyetinin düşüklüğü ve montajında kolaylığı sebebi ile seri bir üretim gerçekleştiren firmamız sizlere bu alanda da hizmet kapısı aralamaktadır. Sac Kapı Kasası Uygulama Çeşitlerimiz

Sac kapı kasası üretiminde tek prototipte kalmayıp uygulama çeşitliliğine sahibiz.

l Fitilli ve fitilsiz

l Antipaslı

l Statik toz boyalı

l Tek parçalı

l Ayarlı

Uygulamalarımız ile ilgili adreslerinize gelerek ürettiğimiz sac kapı kasalarını sizlere tahsis etmekte, montajını profesyonel montaj ekibimiz ile yapmaktayız.

Sac Kapı Kasası Fiyatlandırmasında Firmamızın Sunduğu Olanaklar

Firmamız her daim müşterilerine diğer firmalara nazaran daha cazip olanak sunmuştur. Verdiğimiz kalite güvencesi ile satış sonrası memnuniyetin artışı doğrultusunda sektörde kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız. Sektörde çalıştığımız her sahada zirvede olmamız prensiplerimize sıkı sıkıya bağlı olmamızın bize kazandırdığı bir durum. Prensiplerimizde sadece ticarete dayalı değil, kaliteye, müşteri memnuniyetine, müşteriye sağlanan kolaylıklara önem vermekteyiz. Dolayısı ile müşterileri kitlemiz her zaman fiyatlandırmamızdan memnun kaldıklarını referansları ile belirtmiştir. Hizmetimizi gururla idame ettirmekten geri durmayarak sizleri bu hizmete davet ediyoruz. Sac kapı kasası tahsis edebilmek için lütfen firmamıza müracaat edin. Kaliteli hizmetten kendinizi mahrum bırakmayın.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ